Gastronomie

natural ingredients

Gastronomie

Ruby Blue Ristorante Italiano

V restauraci Ruby Blue vaříme z čerstvých surovin, které si necháváme přivážet z Itálie. Používáme převážně výrobky z Cortelazzi Food Service. Tento velkoobchod vyhledává a vybírá nejlepší potravinářské produkty, aby zahraničním spotřebitelům nabídl italskou kvalitu a tradici. Vaříme podle původních italských receptů a vycházíme výhradně z tradiční italské kuchyně. Šéfkuchař má některé recepty ještě od své rodiny…

Salámy, sýry, mozzarella, mléčné výrobky, parmazán, grana padano, ryby našich moří, klasické i plněné těstoviny, ovoce, zelenina a masa pocházející ze všech oblastí Itálie. V restauraci Ruby Blue ochutnáte vyzrálé hovězí, lokální suroviny a čerstvé ryby.

Pro jarní a letní měsíce připravujeme jídla, která jsou lehká a svěží. V nabídce máme také více salátů a zeleniny. Nabídku jídel měníme podle dostupnosti surovin a připravíme pro Vás rovněž vegetariánská jídla.

V jídelním lístku najdete pokaždé něco nového, pokaždé Vám připravíme gastronomický zážitek z originálního a stylově servírovaného jídla.

Připravili jsme pro Vás také širokou nabídku kvalitních italských vín. Čepujeme pečlivě ošetřené plzeňské pivo.

Přijďte ochutnat. Těšíme se na Vaši návštěvu naší malé Itálii…