Lokace

Hotel v centru Ostravy


Z hotelu Ruby Blue je to všude blízko

Hotel Ruby Blue je situován v centru Ostravy na Stodolní ulici, jen pár kroků od ostravské pěší zóny. Výhodná poloha Hotelu Ruby Blue umožňuje hostům věnovat se obchodním aktivitám i zábavě.
Národní kulturní památka Dolní oblast Vítkovice je vzdálena 900m. Proslulá Stodolní ulice, začíná hned u východu z hotelu….

Letiště Ostrava

Letiště Leoše Janáčka Ostrava International Airport je 25 méně než minut od hotelu. Na letiště nebo z něj můžete přijet autobusem, vlakem nebo si můžete vzít taxi. Na letiště je také půjčovna automobilů.

Jak se dostat do hotelu Ruby Blue

Městskou hromadnou dopravou

Z hlavního nádraží je nejrychlejší spojení tramvají číslo 1,2,8 ze zastávky Hlavní nádraží do zastávky Stodolní. Odtud je to pouze pár minut chůze po Stodolní ulici.
Pokud jste přijeli na nádraží Ostrava Stodolní ulice, zvládnete to pěšky, k hotelu je to 300m. Z vlakového nádraží Ostrava Svinov přijedete tramvají číslo 4 nebo 8 na zastávku Stodolni.

Autem

Hotelová adresa: Stodolní 3319/11, 702 00 Ostrava, Česká Republika
GPS: Lokace: 49°50’15″N, 18°17’08″E.
Hotel je mezi ulicemi Českobratrská, Nádražní, 28. října a Místecká. Jestliže přijíždíte z jiného směru, kontaktujte hotelovou recepci, která Vám poskytne přesný plán Vaší cesty. Značení v centru města nemusí být snadné. Oplocené parkoviště je přímo před hotelem

Hotelová doprava

Kapacita automobilu jsou 4 osoby, pokud je Vás více zajistíme minivan. Požadavek na transport z letiště nebo Hlavního nádraží uveďte prosím do rezervačního formuláře, společně s Vaším ubytováním. Jestliže již máte garantovanou rezervaci, hotelová recepce zajistí transport odkudkoliv do našeho hotelu, přesně podle Vašich požadavků.

Jak je to daleko… Vlakové nádraží Stodolni je vzdáleno pouhých 300 m od hotelu. Tramvajová zastávka Stodolni je ve vzdálenosti 200 m. Stanoviště Taxi je přímo před hotelem. Největší ostravské obchodní centrum Nová Karolina je 400 m za hotelem.


Pro rezervaci prosím kontaktuje recepci Hotelu Ruby Blue Ostrava na adrese
reception@hotelrubyblue.cz, na telefonním čísle +420 555 444 239, +420 731 501 154
nebo použijte rezervační formulář Rezervace pokoje