Konference

 

Konference a setkání, rauty a společenské akce


Konference, prezentace, školení a firemní akce

Konfereční místnost s kapacitou max. 50 osob byla vybavena kvalitním audiovizuálním systémem, který umožňuje pořádání prezentační akcí, konferencí, školení, rodinných oslav, firemních večírků. Je vybavena datovým projektorem s projekčním plátnem. Všechny televizory v konferenční místnosti a restauraci, jsou propojeny se zařízením, které umožňuje přenos prezentací, fotografií, filmů a hudby. Konferenční místnost je umístěna v horním podlaží restaurace a je oddělena prosklenou stěnou s posuvnými dveřmi. Je možno ji propojit přes prosklenou lávku se salonkem pro 20 osob a využít pro pořádání akcí celé horní podlaží se samostatným barem. Konferenční místnost, salonek a restaurace jsou klimatizovány.

V horním patře restaurace je umístěn salónek do 20 osob pro pořádání oslav a večírků, nebo jen přátelského posezení.

Nabídka rautů

Připravíme pro Vaše akce pohoštění přesně podle Vašich požadavků. S přípravou cateringu máme velké zkušenosti z mnoha akcí.

Koncerty a klubová představení

K vybavení Ruby Blue patří rovněž autonomní zvuková aparatura s mixážním pultem, mikrofony se stojany a výkonnými reprosoustavami pro pořádání hudebních produkcí, klubových koncertů nebo společenských akcí.

Vernisáže

V prostorách Ruby Blue bar & restaurant jsou tradičně pořádány výstavy fotografií. Na úvod jednotlivých výstav jsou pořádány vernisáže s kulturním programem a malým rautem.


Připravili jsme pro Vás konferenční menu s nabídkou občerstvení a konferenčních služeb, které si můžete stáhnout.

Konferenční Menu

Pro rezervaci stolů, salónku nebo konferenční místnosti prosím použijte rezervační formulář. Ozveme se co nejdříve.

Rezervace akce