Restaurace

 

Da Giorgio – Pravá italská restaurace v Ostravě


Přijďte si vychutnat originální atmosféru pravé italské rodinné restaurace Da Giorgio v Ostravě na Stodolní ulici. Šéfkuchař Giorgio Dalla Libera se svým týmem pro Vás připraví nezapomenutelný zážitek. Výborné steaky, pizza, těstoviny, lehké saláty a další speciality italské kuchyně. Určitě musíte vyzkoušet vynikající dezerty a zákusky, jejichž nabídka se každý den mění. Na vše dohlíží paní Eva Dalla Libera s rodinou, která je připravena splnit všechna vaše přání a které neunikne ani ten nejmenší detail…

Vaříme podle pravých, originálních receptů z Itálie pod vedením zkušeného italského šéfkuchaře Giorgio Dalla Libera a suroviny použité pro přípravu jídel dovážíme přímo z Itálie. Použity jsou výlučně prověřené a kvalitní ingredience. Důležitá je pro nás čerstvost surovin. Více informací najdete v sekci Gastronomie.

Designová restaurace Da Giorgio nabízí snídaně, lehké obědy a večeře ve velmi atraktivním prostředí. Stylová restaurace má 120 míst k sezení ve třech podlažích, kde si každý najde svůj stůl. Součástí restaurace je Ruby Cocktail Bar. V horním podlaží je atraktivní prosklená lávka s výhledem na Stodolní ulici a druhý bar. V tomto podlaží je rovněž VIP salónek s koženými sedačkami a samostatná konferenční místnost pro max. 50 osob.

Restaurace má vstup přímo ze Stodolní ulice a je nekuřácká. Před restaurací je sezónní venkovní zahrádka, na které můžete ochutnat speciality, dezerty, koktejly a kávu. Bezbariérový přístup do restaurace je zajištěn přes recepci hotelu.

Vedle jídelního lístku v restauraci najdete také denní nabídku. Při každé Vaší návštěvě tak můžete vyzkoušet nová jídla ze sezónních potravin.

Nabízíme možnost pronájmu restaurace k prezentačním účelům a pořádání společenských akcí. Firemní akce a večírky, prezentace nových výrobků, tiskové konference, svatby a rauty na nejvyšší úrovni. Více informací najdete v sekci Konference.

Otevírací doba restaurace:

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
8:00 – 23:00
8:00 – 23:00
8:00 – 23:00
8:00 – 23:00
8:00 – 24:00
8:00 – 24:00
8:00 – 23:00

Objevte kouzlo pravé italské restaurace Da Giorgio.

Navštivte malou Itálii uprostřed Ostravy. U nás dostanete nejen výborné jídlo, ale také zážitek! Věříme, že budete spokojeni.

Pro rezervaci prosím kontaktuje recepci hotelu Ruby Blue Ostrava na adrese reception@hotelrubyblue.cz, na telefonním čísle +420 597 609 111 nebo použijte rezervační formulář Rezervace restaurace. Nebo ještě lépe přijďte ochutnat výbornou kuchyni a domluvte se přímo s Giorgio a Eva Dalla Libera…